Güzel oyuncunun ilginç tercihi

Elçin Sangu, yeni dizisinde alışılmışın dışında bir role bürünecek.Son dönemin en popüler oyuncularından biri olan Elçin Sangu , yeni sezonda bir internet platformunda alışılmışın dışında bir karaktere hayat vermenin hazırlıklarını yapıyor.

Televizyonda son olarak ‘Kiralık Aşk’ dizisi, beyazperdede ise ‘Mutluluk Zamanı’ adlı sinema filmiyle boy gösteren Elçin Sangu, yeni sezonda internet platformu Blu TV’nin yeni dizisinde rol alacak.

Çağan Irmak’ın yönettiği Gülizar dizisinde oynayacağı gündeme gelen Sangu, rolünü Farah Zeynep Abdullah’a kaptırmıştı. Elçin Sangu’nun Kanal D ile anlaşması olmasına rağmen bu sezon ekrana hangi diziyle geleceği merak konusuyken ortaya çıkan haber çok şaşırttı.

Hem Kiralık Aşk’ta hem de Mutluluk Zamanı’nda başrolü yakışıklı oyuncu Barış Arduç ile paylaşan Sangu, adı ‘Yaşamayanlar’ olarak belirlenen yeni projesinde bir vampiri canlandıracak. Dizinin 10 bölüm çekileceği iddia edildi.

Elçin Sangu, son dönemde projelerinden ziyade rol arkadaşı Barış Arduç’la aşk yaşadığına yönelik iddialarla gündeme geldi. Ancak ikili bu iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Ancak ikili aşk yaşamadıklarını ısrarla vurgulasa da hayranları onları birbirlerine yakıştırmaya devam ediyor. Sanal ortamlarda yapılan anketlerde çift, çoğu zaman “Birbirlerine en çok yakışan çiftler sıralamasında” hep zirvede yerini alıyor.