Hababam Sınıfı'nın vizyon tarihi netleşti!

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin yeni vizyon tarihi belli oldu.


Çekimleri KKTC'de yapılan Hababam Sınıfı'nın -şimdilik- son filmi Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, sinema salonlarında yerini almak için gün sayıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü sinema sektörünü de sekteye uğrattı. Virüs salgınından etkilenen yapımlardan birisi de 7'den 70'e herkesin gönlüne taht kuran Hababam Sınıfı filmi oldu.

İlk planda 19 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen yapım Covid-19 virüsü nedeniyle vizyon tarihini belirsiz olarak değiştirmişti. Ve şimdi de filmin yeni vizyon tarihi 20 Kasım olarak belirlendi.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli , Toygan Avanoğlu , Yusuf Çim , Fırat Albayram , Hakan Meriçliler , Giray Altınok , Deniz Akkaya , Öykü Çelik , Loughnan, Mert Denizmen , Reyhan Ulu Ekinci, Doğan Akdoğan ve onur konuğu Mehmet Ali Erbil gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Filmin Konusu:

Kıbrıs'ta her yıl düzenlenen liselerarası geleneksel yaz oyunlarına bu yıl Özel Çamlıca Lisesi de katılma hakkı kazanır. Okulun sahibi Pinti Lütfullah bu yarışma için Fen Bölümünden dört öğrenci seçer. Fakat Hababam'ın planı devreye girer ve bu dört öğrencinin yerine Yakışıklı, Racon, Format ve Dede Kıbrıs uçağındaki yerlerini alırlar. Şampiyon olmayı hiç umursamayan ve tek amaçları güzel bir tatil olan Hababam için bu yarışma, arkadaşlık ve dayanışmanın değerini anladıkları unutulmaz bir maceraya dönüşecektir.