Hafta sonu gişe rakamları belli oldu!

Masal Şatosu: Sihirli Davet, açılış hafta sonunda gişenin yeni lideri oldu!


30 Ağustos - 1 Eylül hafta sonu gişe rakamları beli oldu. Buna göre vizyondaki ilk hafta sonunu geride bırakan Masal Şatosu: Sihirli Davet, Box Office Türkiye'nin hafta sonu lideri oldu.

Haftanın yenilerinden Masal Şatosu: Sihirli Davet, vizyondaki ilk üç gününde 61.147 seyirci tarafından izlendi ve Box Office Türkiye'nin yeni lideri oldu. Masal Şatosu: Sihirli Davet'in hafta sonu gişe lideri olmasıyla on bir hafta aradan sonra gişenin zirvesinde bir yerli film yer almış oldu.

Bir önceki hafta sonunun gişe lideri olan Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon a Time In Hollywood) , 54.670 seyirciyle listenin ikinci sırasında yer aldı. Tarantino'nun dokuzuncu filmi, on günde Türkiye'de toplam 228.321 seyirci tarafından izlendi.

Gösterimdeki beşinci hafta sonunu geride bırakan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw / Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmi ise 51.005 seyirciyle haftayı üçüncü basamakta kapattı.

Sar Başa 38.527 seyirciyle kendine dördüncü sırada yer bulurken, Angry Birds Filmi 2 ise, 24.287 seyirciyle Box Office Türkiye hafta sonu listesinin beşinci sırasında yer alan yapım oldu. (Kaynak: boxofficeturkiye.com)