Halloween Kills'ten ilk tanıtım videosu!

Halloween serisinin yeni filmi Halloween Kills'ten ilk teaser fragman yayınlandı.


Korku gerilim yapımı Halloween serisinin yeni filmi Halloween Kilss'ten ilk teaser fragman paylaşıldı.

İlk olarak 1978 yılında çekilen ve son olarak 2018 yılında tekrar çekilen Halloween filmi gerek eleştirmenlerce ve gerekse korku filmi müdavimler tarafından oldukça beğenilmiş ve 10 milyon dolarlık bütçeye karşılık dünya genelinde 255 milyon dolar hasılat elde etmişti. Bu hasılatın yapımcıların iştahını kabartması sonucu filmin devamının çekilmesi gündeme geldi.

Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi David Gordon Green otururken senaryo yine John Carpenter ve Debra Hill ikilisinin kaleminden çıkıyor. Başrollerde ilk filmde de rol alan Jamie Lee Curtis , Judy Greer ve Andi Matichak 'ın yanlarına yeni filmde Anthony Michael Hal ve Nick Castle da geliyor.

Yıllar önce kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil Michael Myers ile yüzleşmek isteyen Laurie Strode’un hikayesinin konu edildiği Halloween Kills’in normal şartlarda bu yıl vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak pandemi şartları nedeniyle filmin vizyona tarihi bir sene daha ileriye ertelendi ve 15 Ekim 2021 tarihinde izleyici ile buluşacağı açıklandı.