Hareket Sekiz'den eğlenceli video!

Komedi filmi Hareket Sekiz'den eğlenceli bir teaser fragman yayınlandı.


Gerek oyuncu kadrosu, gerek senaryosu ve gerekse aksiyon ve komedi sahneleriyle yeni sezonda ilk önemli komedi filmi olarak yer alması beklenen Hareket Sekiz'den yeni bir teaser fragman paylaşıldı.

Başrollerini sevilen komedi oyuncularından Ali Sunal , Onur Atilla , Sarp Bozkurt , Gürgen Öz ve Devrim Yakut 'un paylaştığı filmin yönetmenliğini Aslı Gibidir, Hep Yek, Polis Akademisi: Alaturka ve Hayalet Dayı gibi filmlerle başarısını ispatlamış olan Ali Yorgancıoğlu üstlenirken, senaryosunu ise Yanlış Anlama filminden tanıdığımız Ayberk Çınar kaleme alıyor.

Hareket Sekiz'in oyuncu kadrosunda Rus mafya babası rolünü üstlenerek karşımıza çıkacak olan Gürgen Öz, kumar düşkünü polis Reşat rolünde Onur Atilla, sakar polis Bünyamin rolünde Ali Sunal, stajyer polis Kazım rolünde Sarp Bozkurt ve onun annesi rolünde Devrim Yakut, polis muhabiri rolünde Bihter Dinçel , Emniyet Müdürü rolünde Hakan Bilgin , Bünyamin'in karısı rolünde Hande Katipoğlu ve Aykut Taşkın gibi yerli televizyon ve sinemanın önemli isimleri bulunuyor.

Mafya vs sakar polis üçlüsü

Hareket Sekiz, Rus mafya liderinin peşinde düşen üç polis memurunun hikayesini konu ediyor. Bu zamana kadar tesadüfi başarılar elde eden polis memurları Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın zorlu bir görevi vardır. Rus mafya lideri Zolka, büyük bir kaçakçılık peşindedir. Zolka, bor madenini, özel bir silahta kullanılması için Türkiye’den yurt dışına kaçırmayı planlamaktadır. Rus mafyasının alt etmekle görevlendirilen Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar. Başlarına geleceklerden habersiz büyük bir kargaşanın içine düşün üç polis, Rus mafyasını alt etmeyi başarabilecek midir?

Çekimleri İstanbul ve Bakü'de yapılan Hareket Sekiz'in, 4 Ekim 2019'da vizyonda olması bekleniyor.