Hareket Sekiz'den ilk fragman!

Komedi filmi Hareket Sekiz'den ilk fragman meraklılarıyla buluştu.


Memur hayatları boyunca tesadüfi başarılar elde eden polis memurları Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın başından geçen talihsiz ve bir o kadar da komik olayları anlatan Hareket Sekiz'den ilk fragman paylaşıldı.

Polisiye komedi filmi Hareket Sekiz'in yönetmenliğini Hayalet Dayı, Hep Yek, Aslı Gibidir gibi filmlerden tanıdığımız Ali Yorgancıoğlu üstlenirken, filmin senaryosunda Yanlış Anlama filminden tanıdığımız Ayberk Çınar 'ın imzası bulunuyor. Eğlenceli komedi filminin oyuncu kadrosunda ise Rus mafya babası rolünü üstlenerek karşımıza çıkacak olan Gürgen Öz , kumar düşkünü polis Reşat rolünde Onur Atilla , sakar polis Bünyamin rolünde Ali Sunal , stajyer polisi Kazım'ı canlandıracak olan Sarp Bozkurt , stajyerin annesi rolünde Devrim Yakut , polis muhabirine hayat verecek olan Bihter Dinçel , Emniyet Müdürü rolünde Hakan Bilgin , Bünyamin'in karısını canlandıracak olan Hande Katipoğlu ve Aykut Taşkın gibi yerli televizyon ve sinemanın önemli isimleri bulunuyor.

Filmin konusuna kısaca göz atacak olursak; Rus mafya lideri Zolka, büyük bir kaçakçılık peşindedir. Zolka, bor madenini, özel bir silahta kullanılması için Türkiye’den yurt dışına kaçırmayı planlamaktadır. Rus mafyasının alt etmekle görevlendirilen Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar. Başlarına geleceklerden habersiz büyük bir kargaşanın içine düşün üç polis, Rus mafyasını alt etmeyi başarabilecek midir?

Hareket Sekiz, 4 Ekim'de sevenlerinin huzuruna çıkacak.