Hareket Sekiz, harekete geçiyor!

Aksiyon komedi filmi Hareket Sekiz'in iddialı teaser fragmanı görücüye çıktı.


Başrollerini Ali Sunal , Onur Atilla , Sarp Bozkurt , Devrim Yakut , Gürgen Öz , Hakan Bilgin , Aykut Taşkın , Bihter Dinçel ve Hande Katipoğlu 'nun paylaştığı ve yeni sinema sezonunun açılış filmi olan Hareket Sekiz sinema salonlarında yerini almaya hazırlanıyor.

Çekimleri İstanbul ve Bakü'de tamamlanan yeni sinema sezonunun iddialı komedi filmi Hareket Sekiz yayınladığı teaser'da aksiyon sahneleri ile dikkat çekiyor. 

Sezonun ilk büyük komedi filmi

Kahramanlarımız Bünyamin, Reşat ve Kazım, Türkiye'de tesadüfî başarılar elde etmiş üç polis memurudur... Rus mafya lideri Zolka yıllardır adını sürekli duyduğumuz bor madenini  özel bir silahta kullanmak üzere Türkiye'den yurt dışına kaçırmak istemektedir. Hedefteki ülke ise Liechtenstein...

Ve büyük macera başlıyor! Çok özel görevde bu üç polis başarılı olabilecek mi? Başlarına geleceklerden habersiz aksiyonun tam ortasına düşen Bünyamin, Reşat ve Kazım; Rus mafyasını alt edebilecek mi? Birbirinden ünlü isimleri buluşturan  polisiye, aksiyon, komedi türündeki filmin kahkaha- aksiyon grafiği zirvelerde...

Muhteşem kadrosuyla aksiyon ve komedi iç içe!

Aksiyon sahneleri özel bir ekip tarafından çekilen Hareket Sekiz'in kadrosunda bulunan isimler oldukça dikkat çekiyor. Hareket Sekiz’in başrolü Sakar polis memuru Ali Sunal, sinirli şans oyunları düşkünü Onur Atilla, stajyer polis Sarp Bozkurt, çocuğuna oldukça düşkün stajyer polisin annesi Devrim Yakut, Rus iş adamı ve aynı zamanda mafya lideri Gürgen Öz, Polis Muhabiri Bihter Dinçel, Emniyet Müdürü Hakan Bilgin, Bünyamin'in gözü yükseklerde olan karısı Hande Katipoğlu ve Bünyamin'in belalısı Çeçen karekterine hayat veren Aykut Taşkın izleyiciye kahkaha garantisi veriyor.

8 ülkede aynı anda 4 Ekim'de vizyonda!

Benzeri görülmemiş bir yerli yapım olan filmi DADA Vision beyaz perdeye taşırken, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Yapımcılığını Levent Cengizhan’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Ayberk Çınar’a ait. Yeni sinema sezonun açılış filmi olan Hareket Sekiz 8 ülkede aynı anda 4 Ekim'de sinemalarda olacak.

'Hareket Sekiz' ile hareketli dakikalar!

Performanslarıyla çok güçlü isimleri bir araya getiren yapımda aksiyon ve kahkaha hız kesmeden devam ediyor. Kahkaha dolu bir aksiyon komedi olan Hareket Sekiz, yeni sezonun ilk büyük komedi filmi olacak!

Hareket Sekiz, 4 Ekim 2019 tarihinde vizyonda!