Hashtag vizyona hazır!

Korku gerilim temalı 'Hashtag' izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazır.


Soygun Oyunu: Büyük Vurgun ve Çat Kapı Aşk gibi yapımlardan tanıdığımız Başaran Şimşek 'in yönetmen koltuğuna oturduğu korku ve gerilim türündeki Hashtag'dan vizyona az bir zaman kala resmi fragman izleyici karşısına çıktı.

Senaryosunu Özden Uçar ve Onur Böber ikilisinin kaleme aldığı korku ve gerilim dolu gençlik filmi Hashtag'in yapımcılığını, aynı zamanda yönetmen Başaran Şimşek ile Soygun Oyunu: Büyük Vurgun filminde çalışan Ayşen Tan Yıldırım üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Özüm Çakır , Ela Yörüklü , Gülderen Güler , Burak Çoban , Ergülcan Akıncıoğlu , İrem Diri, Eren Emingil ve Elif İlkim Katmerci gibi isimler bulunuyor.

Filmin konusuna gelince; Hashtag, film çekimi için ıssız bir yere giden 6 sosyal medya fenomeninin başlarına gelenleri konu ediyor. Altı influencer, gizemli bir yönetmenden beklenmedik bir teklif alır. Yönetmen onlardan yeni çekeceği korku filminde rol almalarını ister. İnfluencerlar, türü yeniden tanımlayacak olan korku filminde oynamayı kabul edince vakit kaybetmeden çekimlerin gerçekleşeceği yere gider. Onların gittikeri yer, medeniyetten uzakta bulunun bir dağ evidir. Film çekimi için geldikleri bu yerde fenomenleri kötü bir sürpriz beklemektedir. İnfluencerlar kendilerini geçmiş günahlarının bedelini öderken bulur.

Hashtag, 30 Ekim tarihinde meraklılarının karşısında olacak.