'Havuç' çok değişti!

Çocuklar Duymasın'da Havuç karakterini başka biri oynayacak.


Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın'da yer almayacağını söylemesinin ardından dizinin yapımcısı Birol Güven , 'Havuç karakteri diziden çıkarılmayacak, Furkan yerine başka biri olacak.' dedi.

Kanal D'de yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı Birol Güven, 'Havuç bizim karakterimiz, Furkan'ın yolu açık olsun! ' dedi ve Havuç karakteri için başka bir oyuncunun olacağını belirtti.

Havuç'u başka bir oyuncu canlandıracak

23 Temmuz Pazar akşamı yeniden ekrana gelmeye hazırlanan 'Çocuklar Duymasın'ın yeni kadrosunda geçtiğimiz dönem Survivor'da iz bırakan Furkan Kızılay 'Yer almayacağım' diyerek son noktayı koymuştu. Genç oyuncu başka işlerde yer almak istediğini açıklayınca gözler Birol Güven'e çevrilmişti. Yeni sezon 'Çocuklar Duymasın'da Havuç karakteri diziden çıkartılmayacak. Havuç'a başka bir oyuncu hayat verecek. Fakat henüz o ismin kim olduğu hakkında herhangi bir ipucu verilmedi.

Yeni transfer: Kemal Kuruçay

Çocuklar Duymasın'ın yeni sezonunda, Seksenler dizisinden Suzan Kardeş 'ten sonra usta oyuncu Kemal Kuruçay'ı da izleyeceğiz. Şimdilik iki kişi ama Birol Güven Seksenler'den transfere açık kapı bırakıyor.