Hayat Öpücüğü fragmanı yayınlandı

Başrolerde Ali Sunal ve Hatice Şendil'i izleyeceğiz.Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği “Hayat Öpücüğü”, samimi, eğlenceli ve bir o kadar da dokunaklı konusuyla yeni sezonun en dikkat çekici filmlerinden biri olmaya aday. 

Proje tasarımı Ali Sunal 'a ait olan “Hayat Öpücüğü”nde, Hatice Şendil ilk defa beyazperdede sevenleriyle buluşuyor. Yönetmenliğini Şenol Sönmez ’in üstlendiği 6 haftada çekilen filmin kamera arkası görüntülerinde Ali Sunal ve Hatice Şendil'in uyumlu enerjisi dikkat çekiyor. 

Filmde Ali Sunal ve Hatice Şendil'e, Ayda Aksel , Ahmet Saraçoglu, Janset ve Zerrin Sümer gibi ekranların sevilen isimleri de eşlik ediyor. 

“İlk Gülüşte Aşk” olarak tanıtımı yapılan film “Hayat Öpücüğü” adıyla 9 Ekim’de sinemalarda.

Filmin konusu

Maceradan ve hastalıktan ölesiye korkan Metin bir gün yaşam dolu Hayat’a rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkansızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecek midir?  

Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan dokunaklı ve kahkaha dolu hikayesiyle bu film sevginin iyileştirici gücünü izleyiciye taşıyacak.