Hayranları çok üzülecek!

Sevilen oyuncu Dwayne Johnson, ailesi ile birlikte koronavirüse yakalandı.


Bir türlü önü alınamayan Koronavirüs hızla yayılmaya devam ederken, Jumanji ve Fast and Furiou gibi seri filmlerin ünlü oyuncusu Dwayne Johnson da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, ailesiyle birlikte virüs kaptığını duyurdu.

 

Holywood'un en çok kazanan yıldızlarının başında gelen Dwayne Johnson, yayınladığı videoda virüse yakalanması hakkında 'Yaşadığım en zorlayıcı şeydi' dedi.

48 yaşındaki aktör, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yaklaşık üç hafta önce yapılan test sonuçlarının pozitif çıktığını söyledi. Geçmişte Amerikan güreşi de yapan ve pek çok sakatlık atlatan Johnson, hastalık süreciyle ilgili, 'Sizinle son 3 haftadır yaşadığım şeyleri paylaşmak istedim. Karım Lauren, ben ve iki kızımız coronaya yakalandık. Şunu söyleyebilirim ki, bu yaşadığım en zor şeylerden biriydi. Geçmişte pek çok şey atlattım ama corona bunların hepsinden daha farklıydı' dedi.

Jumanji serisi, Fast and Furious serisi gibi yapımların başarılı oyuncusu Dwayne Johnson açıklamasının devamında ise 'Önceliğim her zaman ailemi, çocuklarımı, sevdiklerimi korumaktır. Keşke pozitif çıkan bir tek ben olsaydım. Ama öyle olmadı. Tüm ailem coronavirüse yakalandı. Bu gerçekten çok zor bir durum haline geldi. Ama sizlere söylemekten mutluyum ki, ailece iyi durumdayız. Hastalığın sonundayız. Artık bulaşıcı durumda değiliz. Ve Tanrı'ya şükür ki sağlığımız yerinde. COVID-19'u daha güçlü ve sağlıklı bir şekilde atlatıyoruz.' dedi.

Sevenlerini uyardı

Tüm ailesinin birden hastalığa yakalanmasının kendisini sarstığını ifade eden Johnson, an itibarıyla iyileşme sürecinde olduklarını söylerken, herkesi ailesi ve kendisini koruma çağrısında bulundu.