Herkes dizisini beklerken o sinemayla döndü

Gülse Birsel, senaryosunu yazdığı Aile Arasında filmiyle ekranlara döndü.


Gülse Birsel , kendisini dizi filmle ekranda görmek istedikleri hayranlarını 1 Aralık'ta vizyona girecek olan Aile Arasında filmiyle güldürecek.

Dün tanıtım fragmanı yayınlanan Aile Arasında'nın senaryosu Gülse Birsel’e ait. Oyuncu kadrosunda ise Erdal Özyağcılar , Engin Günaydın , Demet Evgar , Devrim Yakut  gibi dikkat çeken isimler var.

İsmini ilk olarak Avrupa Yakası’nın yazarı ve başrolü olarak duyduğumuz sonrasında Yalan Dünya’da aynı görevleri üstlense de ilki kadar başarılı olamadığı konuşulan Gülse Birsel, bu kez bir sinema filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Gülse Birsel’in senaryosunu üstlendiği ilk sinema filmi olan Aile Arasında’nın yönetmen koltuğunda son olarak geçtiğimiz yıl Annemin Yarasında’yla karşımıza çıkan Ozan Açıktan oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman , Gülse Birsel, Derya Karadaş , Şevket Çoruh , Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar , Ayta Sözeri , Ünal Yeter ve Arif Erkin yer alıyor.

1 Aralık'ta vizyonda

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Yapımcılığını son zamanlarda pek çok komedi filmiyle karşımıza çıkan BKM’nin üstlendiği Aile Arasında, 1 Aralık‘ta vizyonda olacak.