Herkes 'İyi Oyun'a geldi!

Dünyanın ilk e-spor temalı filmi 'İyi Oyun'un galasına yoğun ilgi!


Dünyanın e-spor temalı ilk filmi İyi Oyun'un galası dün akşam gerçekleşti. Vadistanbul’da gerçekleşen galaya katılım oldukça yoğun olurken, ünlü isimler de galaya akın etti. 

“Senin oyunun, senin takımın, senin umudun, senin efsanen! ” sloganıyla yola çıkan film, vizyona günler kala ilk izleyicileriyle buluştu.

İlk olarak filmin yönetmeni Umut Aral ile oyuncular, gösterimden önce kırmızı halıda basının karşısına çıktı. Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atmanın heyecanını yaşayan ekip filmi ilk kez birlikte izleyecek olmalarının mutluluğunu paylaştılar.

Cenk liseyi yeni bitirmiş genç bir çocuktur. Evin yükünü tek başına omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Fakat bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. Milyonların oynadığı bilgisayar oyunu League of Legends’ın profesyonel oyun dünyasının içerisinde takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte zorlu bir yolculuğa çıkan Cenk turnuvayı kazanmak için çabalar... 

Zengin kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran film, yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin , Kötü Çocuk'un güzel yıldızı Afra Saraçoğlu , Güllerin Savaşı gibi dizilerden tanıdığımız Yiğit Kirazcı , Hakan Kurtaş , Doğaç Yıldız , Mert Yazıcıoğlu , Türkiye’nin en popüler Youtuber isimlerinden Orkun Işıtmak , güzel oyuncu Bahar Şahin , Tolga Canbeyli ve Bada Oh Deniz gibi isimleri kadrosunda bulunduruyor.

'İyi Oyun' 2 Kasım'da sinemalarda!