High Life'tan fragman!

Robert Pattinson ve Juliette Binoche'lu High Life'tan fragman geldi.


Yönetmen koltuğunda Claire Denis 'in oturduğu ve Robert Pattinson ile Juliette Binoche 'un başrolleri paylaştığı korku filmi High Life'tan fragman yayınlandı.

Bir grup yetenekli suçlu hapse girmemek ve idam cezasına çarptırılmamak için ölümcül sonuçlar doğurması muhtemel bir uzay görevine katılmayı kabul etmişlerdir. Görevleri ise alternatif enerji kaynaklarının izini sürmek ve insan üreme deneylerinin bir parçası olmak. Monte isimli suçlu, uzay görevi başladıktan birkaç yıl sonra kızı Willow’u uzay gemisinde bir başına yetiştirmek zorunda kalıyor. Ne var ki Willow insan üreme deneyinin bir sonucu olarak dünyaya geldiği için Monte kendi isteği dışında babalık yapmak zorunda kalıyor. Fakat zaman geçtikçe Willow’a bağlanmış ve hayatında ilk defa gerçek aşkı hissetmeye başlamıştır.

Prömiyerini Eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde yapan High Life'ın kadrosunda Mia Goth, Andre Benjamin, Lars Eidinger ve Agata Buzek gibi isimler yer alıyor.

Senaryosunu Claire Denis, Jean-Pol Fargeau ve Geoff Cox 'la beraber üstlendiği High Life, 03 Mayıs 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.