Hindistan Eşkıyaları'ndan dublajlı fragman!

Aamir Khan'lı 'Hindistan Eşkıyaları'ndan dublajlı fragman yayınlandı.


Aamir Khan 'ı başrolüne yerleştiren yeni Bollywood filmi 'Hindistan Eşkıyaları'nın Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı. 

Yönetmenliğini ve senaryosunu Vijay Krishna Acharya 'nın üstlendiği macera filminde, Dangal, Süperstar ve Bir Zamanlar Hindistan'da gibi filmleriyle Türkiye'deki seyircilerin gönlüne taht kuran ünlü oyuncu Aamir Khan hayranlarının karşısına bu kez de haydut olarak çıkacak.

Bollywood'un en yüksek bütçeli filmi olan 'Hindistan Eşkıyaları'ın kadrosunda Khan'ın yanı sıra Amitabh Bachchan , Katrina Kaif , Fatima Sana Shaikh ve Lloyd Owen bulunuyor.

Hint yarımadasının Hindustan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyan film, haydut grubunun, gittikçe genişleyen ve Hindistan'ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığına karşı giriştiği mücadeleyi ele alıyor. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan'ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılıyor. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar veriyor ve sinsi bir plan kuruyor. Böylece komutan, Awadh'ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah'ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salıyor. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlıyor.

42 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen 'Hindistan Eşkıyaları' 30 Kasım'da yerli sinemalarda seyircilerle buluşacak.