Hızlı ve Öfkeli'den yeni fragman!

Spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw'dan yeni fragman paylaşıldı.


Sevilen isimler Jason Statham ve Dwayne Johnson 'ın yanında bir diğer sevilen aktör Idris Elba 'nın da kadroya katıldığı Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni spin-off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw'dan yeni fragman paylaşıldı. 

Başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın üstlendiği filmde “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ı Vanessa Kirby Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba ise kötü adam olarak karşımıza çıkıyor.

Yönetmen koltuğuna “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch 'in oturduğu filmin senaryosunu ise Chris Morgan kaleme alıyor.

Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama düşmanlarının insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidini durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.

Hobbs & Shaw 2 Ağustos 2019'da sinemalarımızda olacak.