Hollywood oyuncusu: Etrafımdaki çoğu insan taciz edildi!

Scarlett Johansson, Marie Claire dergisinin mayıs sayısı için röportaj verdi.En son ‘Kabuktaki Hayalet’ filmiyle seyirci karşısına çıkan Scarlett Johansson , Box Office Mojo internet sitesindeki istatistikler sonucu Hollywood tarihinde en çok kazandıran oyuncu seçildi.

32 yaşındaki ABD’li oyuncu, Marie Claire dergisinin mayıs sayısı için verdiği röportajda, “En çok kazandıran oyuncu olmam, en fazla ücret ödenen oyuncu olduğum anlamına gelmiyor” dedi.

Bugünlerde isminin telif hakkını almayı beklediği yeni bir prodüksiyon şirketi kurmaya hazırlanan oyuncu, “Sahip olduğum her şey için savaşmak zorunda kaldım. Hesaplar asla belli olmuyor” ifadesini kullandı. Hollywood’da gelir eşitsizliği olduğunu düşünen Johansson, bunu, “Oyunculara ya çok fazla para ödeniyor ya da çok az. Maaşlar neye göre belirleniyor, bunu bilmek lazım” sözleriyle açıkladı.

'Eşitsizlik olduğu doğru'

“Bazı insanlar, bu önemli duruma ışık tutması için kendi kişisel mücaelemden daha çok bahsetmem gerektiğini düşünüyor. Kendimden çok emin konuşuyorum gibi olacak belki, ama her türlü durumdaki kadınların eşitlik için mücadele ettiğinin açıkça görüldüğünü varsayıyorum. Bu zor bir savaş diyen oyuncu şu itiraflarda bulundu:

“Etrafımdaki çoğu insan ya ayrımcılığa uğradı ya da taciz edildi. Cinsiyetçilik bu dünyada gerçekten var. Eşitsizlik olduğu doğru.”

Önümüzdeki ay ‘Rough Night’ (Kızlar Gecesi) adlı komedi filmiyle beyazperdede olacak oyuncu, filmde, Miami’de bekarlığa veda partisi sırasında kazayla bir striptizciyi öldüren ve cesetten kurtulmaya çalışan beş yakın arkadaştan birini canlandırıyor.

Filmin diğer oyuncuları arasında Kate McKinnon , Zoe Kravitz, Ilana Glazer ve Jillian Bell yer alıyor.