Hollywood tadında bir film geliyor!

Mehmet Ali Gündoğdu yeni filmi Yüreğimdeki Yangın için yola çıktı.


Yapımcılığını Lunay filmin üstlendiği ve senaryosunu Saliha Gündoğdu 'nun kaleme aldığı Hollywood tarzında bir çalışma olan Yüreğimdeki Yangın filmi için start verildi. Yönetmen koltuğunda usta yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu 'nun oturduğu filmin uzun bir süredir aranan jönü de sonunda bulundu.

 

Tiyatro ve sinema eğitimi alan ancak kendi tarzında bi film bulamadığı için hiçbir projeye onay vermeyen Sinan Tunç efsanenin projesini inceledikten sonra sözleşmeye oturdu.

1986 yılında Ağrı'nın Patnos ilçesinde dünyaya gelen Sinan Tunç, efsane yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu'nun özel olarak eğitim verip yetiştirdiği genç bir isim. Tunç, aynı zamanda köşe ve makale yazarlığı da yapmakta.

Ünlü yönetmen bu projenin bütün klişeleri yerle bir ettiğini ve uzun yıllardır Türkiye’de böyle bir sinema filmi çekmek istediğini ancak gerek oyuncu kadrosu gerekse konu üzerinde çok çalışıp şartların ancak oluştuğunu ve izleyen herkesin de çok beğeneceği bir proje olduğunu dile getirdi.

Mehmet Ali Gündoğdu'nun hayranları efsanenin yeni projesini ve başrol oyuncusu Sinan Tunç’un oyunculuğunu merakla bekliyor.