Hotel Mumbai’den yeni fragman geldi!

Dev Patel ve Armie Hammer’lı Hotel Mumbai’den yeni fragman yayınlandı.2008’de Mumbai’de yaşanan terör saldırısını beyazperdeye taşıyacak Hotel Mumbai'nin yeni fragmanı yayınlandı. Dünya prömiyerini geçtiğimiz yılki Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan filmin başrollerinde Armie Hammer ve Dev Patel yer alıyor.

Senaryosunu John Collee ve Anthony Maras ’ın kaleme aldığı film; Mumbai’daki Taj Mahal Palace Hotel’e düzenlenen silahlı saldırı sırasında otelde bulunan konukları korumak için hayatlarını riske atan personelin hikâyesini anlatıyor. O sırada otelde bulunan genç bir çiftin de çocuklarını korumak için zorlu bir mücadeleye girişiyor.

Anthony Maras'ın ilk uzun metraj çalışması olma özelliğini taşıyan film, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde filmi izleme şansı yakalayan eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Film, özellikle Taj Mahal Palace Hotel’de yaşanan korku dolu anları izleyicilere etkili bir şekilde aktarabilmesiyle de övgü toplamıştı.

Filmin başrollerinde Dev Patel ve Armie Hammer’a Nazanin Boniadi , Jason Isaacs , Anupam Kher , Natasha Liu Bordizzo ve Tilda Cobham-Hervey eşlik ediyor. 

ABD’de 22 Mart 2019'da gösterime girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belirsizliğini koruyor.