Hugh Jackman muhteşem şovu ile geri dönüyor

Hollywood starı, Zorlu sahnesinde şovuna devam edecek.Ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki ilk gösterisinin ardından sahneye çıkamayan Hugh Jackman , 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran'da hayranlarıyla Zorlu sahnesinde yeniden buluşacak. 

Sosyal medyadaki paylaşımları ile en çok takipçisi olan Hollywood starı Hugh Jackman aynı zamanda geri döneceği müjdesini de kendi Instgram hesabından tüm dünyaya duyurarak hayranları ile paylaştı.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 17 Mart 2015’te gerçekleştirdiği muhteşem bir şovla İstanbul’u büyüleyen Hugh Jackman, muhteşem şovu ile geri dönüyor. İlk gösterisinin ardından ses tellerinde meydana gelen kanamanın ilerlemesi sonucu doktorlarının sahneye çıkmasına izin vermediği ünlü oyuncu, 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran'da bir kez daha hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. 

İstanbul’u büyülemişti

Hollywood’daki başarılarının yanı sıra Broadway’in de aranan yüzlerinden olan Hugh Jackman, İstanbul’da uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza atmıştı. 32 kişilik orkestra ve dans ekibi ile yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan Jackman’ın kendisi ve hayatı ile ilgili de muhteşem anlar paylaştığı bu performansı, dakikalarca ayakta alkışlanmış;Cem Yılmaz , Saba Tümer , Tuba Ünsal , Murat Yıldırım , Sıla, Nilgün Belgün , Belçim Bilgin gibi birçok ünlü sanatçı da bu muhteşem gecede yerini almıştı. 

Biletler için son haftalar!

Broadway’deki gösterisinin ardından Avrupa’da ilk kez Türkiye’de sahne alan Hugh Jackman, ‘‘An Evening with Hugh Jackman’’ gösterisi ile 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde tekrar Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde olacak. Bu muhteşem deneyimin bir parçası olmak için, fiyatları 192 TL’den başlayan bilet satışları devam ediyor.

Broadway’in ödüllü yıldızı

Profesyonel müzikal kariyerine 1996 yılında Melbourne’da sahnelenen Beauty and the Beast’in Gaston rolüyle başlayan Hugh Jackman’ın Sunset Boulevard’da Joe Gillis karakteri ve Summa Cabaret’teki rolüyle yıldızı parladı. 1998’de Royal National Cabaret’de sahnelenen Oklohama’nın başrolü ‘Curly’ ile ünü Avustralya sınırlarını aşan oyuncu, “Müzikal Dalında En İyi Aktör” kategorisinde Olivier Ödülleri’ne aday gösterildi.