Hunter Killer'dan yeni poster!

Butler ve Oldman’lı gerilim filmi Hunter Killer'da operasyon başlıyor!


Gerard Butler ve Gary Oldman ’lı “Hunter Killer” ile kurtarma operasyonu başlıyor!

“Kod Adı: Olympus”, “Uzaydan Gelen Fırtına” ve “Suç Takımı” gibi aksiyon filmlerinde izlediğimiz Gerard Butler ve “En Karanlık Saat” ile bu sene Oscar kazanan Gary Oldman'ı başrollerine yerleştiren aksiyon filmi “Hunter Killer”ın yeni posteri görücüye çıktı.

George Wallace ve Don Keith 'in 2012 yılında çıkan “Firing Point” romanından uyarlanan filmin konusu şöyle: Kuzey Buz Denizi’nin metrelerce altında, Yüzbaşı Joe Glass (Gerard Butler) önderliğindeki bir Amerikan denizaltısı, başka bir Amerikan denizaltısının Rusya’ya karşı gizli bir darbe planladığını ve dünya düzenini tehdit ettiğini öğrenir. Mürettebat ve ülke tehlikedeyken, Yüzbaşı Glass bir grup seçkin deniz komandosuyla birlikte, kaçırılan Rusya başbakanını kurtarmalı ve 3. Dünya Savaşı’na engel olmak için düşman hattına sızmalıdır.

Oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Common, Emmy adaylığı bulunan Linda Cardellini , geçtiğimiz sene aramızdan ayrılan İsveçli aktör Michael Nyqvist , “Black Sails” dizisinden tanıdığımız Toby Stephens , Caroline Goodall ve Ryan McPartlin gibi isimleri ağırlayan film, Donovan Marsh’ın imzasını taşıyor. Filmin senaryosu ise Arne Schmidt ve Jamie Moss ikilisi tarafından yazılıyor.

“Hunter Killer”ın Türkiye vizyon tarihi 26 Ekim.