'I Am Paul Walker'dan ilk fragman!

Gözyaşlarınıza tutamayacağınız 'I Am Paul Walker'dan ilk fragman paylaşıldı.2013 yılında bir araba kazasında hayatını kaybeden Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı, sevilen oyuncu Paul Walker hakkında çekilen belgesel, 'I Am Paul Walker'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Paul Walker, herkes tarafından sevilen, başarılı bir aktördü. Ne yazık ki Hızlı ve Öfkeli filmlerin yıldızı Walker'ı, 2013 yılında henüz 40 yaşındayken bir trafik kazasında kaybettik. Kariyerinin en parlak döneminde böylesi erken bir son, ünlü oyuncunun ölümünü olduğundan daha da trajik kılıyor. Paramount Network, sevilen aktörün hatırasını tazeleyen ve bir nevi saygı duruşunda bulunan yeni belgeseli I Am Paul Walker'ın ilk fragmanını yayınladı ve şimdiden söyleyebiliriz ki, bu belgeseli izlemek pek çok duygusal insan için kolay olmayacak. 

Film, benzer bir trajik kayıp olan Heath Ledger 'ın belgeseli 'I Am Heath Ledger' ve Sam Kinison'ın belgeseli 'I Am Sam Kinison'ı çeken Adrian Buitenhuis tarafından yönetildi. Belgesel için Walker'ın ailesinden isimler, çocukluk ve iş arkadaşları ile röportajlar yapıldı. Çocukluğundan, iş hayatına kadar olan kişisel hayatı hakkında özel görüntülerin bulunduğu belgesel, duygusal anlara neden olacak gibi görünüyor.

Belgesel, 11 Ağustos'ta Paramount Network üzerinden yayınlanacak.