İbrahim Çelikkol'un Yeni Aşkı

İbrahim Çelikkol teselliyi Asuman Krause'de buldu.


Takvim gazetesinin haberine göre Sinem Kobal 'la yüzü gülmeyen İbrahim Çelikkol , teselliyi Asuman Krause 'de buldu. Birkaç haftadır sık sık bir araya gelen ikili, önceki gece ise Bedroom isimli gece kulübünde samimi bir şekilde eğlendi

İboya pansuman Güzel oyuncu Sinem Kobal'la yaşadığı 6 aylık beraberlik geçtiğimiz aylarda sona eren İbrahim Çelikkol'un yüzü yeniden gülüyor... Kobal'a tokat attığı ve ilişkisinin bu nedenle bittiği iddia edilen Çelikkol, teselliyi ekranların ünlü ismi Asuman Krause'de buldu. Güzel sunucu ile yakışıklı oyuncu, bundan 1 buçuk ay önce şimdilerde lenfoma ile mücadele eden eski manken Sertaç Boztepe için verilen moral yemeğinde bir araya geldi. Kısa sürede arkadaşlıkları aşka dönüşen Asuman Krause ile İbrahim Çelikkol, o günden sonra da yine ortak arkadaşlarıyla sık sık bir araya gelmeye başladı.

SARMAŞ DOLAŞ ÇIKTILAR!

Çiçeği burnunda çift, önceki gece ise eğlence turuna çıktı. Asuman Krause ile İbrahim Çelikkol, önce Masquerade isimli mekanda işletmeci Tarkan Ahmet'in locasında eğlendi. İkili, daha sonra ise baş başa Bedroom isimli gece kulübüne gitti. Krause ile Çelikkol, sabaha karşı 05.00 civarında mekandan sarmaş dolaş ayrıldı.