İkinci Şans'tan çok özel video geldi!

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay uzun bir aradan sonra birlikte...


Romantik film İkinci Şans'tan yeni bir özel video yayınlandı. Videoda Özcan Deniz Nurgül Yeşilçay 'a 'Hangi Bağın Bağısan' türküsünü söylüyor. İzleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatan video büyük beğeni aldı. 

Özcan Deniz yönetmenliğini de yaptığı filmde başrolü yanına çok yakıştırılanNurgül Yeşilçay ile paylaşyor. İkili efsane dizi 'Asmalı Konak'ta birlikte oynamış ve o dönem fırtınalar estirmişti. 

Filmin yapımcı koltuğunda ise Şükrü Avşar var. Oyuncu kadrosunda ünlü ikilinin dışında Mesut Can Tomay , Afra Saraçoğlu , Berrin Arısoy Akhasanoğlu, Fulya Şirin , Anıl Altınöz , Aybike Turan , Duygu Çelebi ve Füsun Erbulak yer alıyor. 

Matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evililiğin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar...

Avşar Film &DNZ Film ortaklığında gerçekleşen romantik yapım 18 Kasım'da vizyona girecek.