'İnanılmaz Aile' tekrar aramızda

İnanılmaz Aile 2 filminden Teaser ve afiş yayınlandı.


Herkesin en sevdiği kahramanlar ailesi, “İnanılmaz Aile 2” ile geri dönüyor. Oscar ödüllü animasyon filmi İnanılmaz Aile filminin devamı olarak çekilen İnanılmaz Aile 2  filminden ilk teaser ve afiş geldi.

Brad Bird (Demir Dev, İnanılmaz Aile) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (İnanılmaz Aile) ve Nicole Grindle (Sanjay’ın Süper Ekibi - Kısa Film, Oyuncak Hikayesi 3 - Yardımcı Yapımcı) tarafından yapılan 'İnanılmaz Aile 2' 15 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.

Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp 'normal' hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay. 

NOTLAR:

- 2004 yılında çıkan “İnanılmaz Aile” dünya çapında 633 milyon dolardan fazla hasılat yaptı. Açılış haftasında 70 milyon dolardan fazla kazanan “İnanılmaz Aile” zamanın en iyi ikinci animasyon film açılışını yaptı. 

- “İnanılmaz Aile”  filmini yönetmen Brad Bird yönetti ve o sene yılın en iyi animasyon film dalında Oscar kazandı. Bird ayrıca Pixar Animasyon Stüdyolarının 2007 Oscar ödüllü filmi “Ratatouille” 2015 yılı live-action filmi “Yarının Dünyası” ve 1999 yılı BAFTA ödülü sahibi animasyon filmi “Demir Dev” filmlerinin yönetmenliğini yaptı.