İntihar Timi altyazılı fragmanı yayınlandı

Heyecanla beklenen filmden nihayet fragman geldi.


Yönetmenliğini David Ayer ’ın yaptığı ve başrollerinde  başrollerinde Oscar adayı Will Smith , Oscar ödüllü Jared Leto , Margot Robbie  ve Oscar adayı Viola Davis ’in yer aldığı  “Suicide Squad/İntihar Timi”den Türkçe altyazılı fragman geldi.

Kötü olmak iyi hissettirir…

Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları biraraya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donat ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönder. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?  

DC Comics karakterlerinden uyarlanarak, Ayer tarafından yazılıp yönetilen filmin diğer rollerinde; Adewale Akinnuoye-Agbaje , Jay Hernandez , Ike Barinholtz , Jai Courtney  ve Scott Eastwood  yer alıyor.  

Film 5 Ağustos 2016 tarihinden itibaren tüm dünyada, 3D, 2D ve bazı bölgelerde IMAX 3D olarak gösterime girmeye başlayacak olan  “Suicide Squad/İntihar Timi”nin Türkiye vizyon tarihi ise 12 Ağustos 2016.