İntihar Timi'nden yeni görseller!

Anti kahramanların filmi için heyecan dorukta.


Olay yaratacak bir kurguyla sinemalara gelmeye hazırlanna İntihar Timi - Suicide Squad filminden yeni kareler paylaşıldı. DC Comics şirketinin aynı adlı çizgi romanından uyarladığı bir film Warner Bros ve DC Entertainment’in ortak yapımcılığıyla geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda aksiyon filmleriyle ünlü David Ayer var. Senaryosu ise Justin Mark’a ait. 

Film, anti kahramanlardan oluşan bir grup kötü adamı konu ediniyor.Kalabalık bir kadroya sahip olan filmde merakla beklenen Joker karakterini Bir Rüya İçin Ağıt, Bay Hiçkimse, Sınırsızlar Kulübü gibi başarılı bir çok yapımda yer alan Akademi ve Altın Küre ödüllü aktör Jared Leto canlandıracak. Daha önce Heath Ledger’in canlandırdığı hafızalara kazınan Joker karakterinden daha farklı bir makyaj ve çok daha sinir bir tip karşımızda duracak. 

Batman karakterini ise yakın zamanda vizyona giren Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde de rol alan Ben Affleck canlandıracak.

Diğer oyuncular da hayli iddialı isimler. Margot Robbie  Harley Quinn'i, Will Smith  Deadshoot'ı, Joel Kinnaman  Rick Flagg'i, Jai Courtney  Captain Boomerang'i, Cara Delevingne  Enchantress'ı, Adewale Akinnuoye-Agbaje  Killer Croc'u canlandıracak. 

Film ülkemizde 12 Ağustos’ta vizyona girecek!