İntikam mücadelesi başlıyor!

Upgrade: Günahların bedeli elbet bir gün ödenir!Hollywood'un baş tacı intikam hikayelerine bir yenisi daha ekleniyor. 'Kapan', 'The Purge' ve 'Ölüm Günün Kutlu Olsun' gibi düşük bütçeyle hit korku filmleri yaratmayı başaran Blumhouse yapım şirketinin yeni alametifarikası Upgrade'ten ilk fragman geldi.

Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmenin yanı sıra belden aşağı da felç olmuştur. Günün birinde bir milyarder mucitten bedenini geliştirecek deneysel bir tedavi teklifi alır. Tedavi için Trace'in bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur...

Başrolüne yakışıklı oyuncu Logan Marshall-Green 'i yerleştiren gerilim filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Leigh Whannell üstleniyor. Hiper şiddetli bir gelecek versiyonunu seyircilerle buluşturan 'Upgrade', 1 Haziran'da Amerika'da seyircilerin karşısına çıkacak.