Irmak Ünal, bir senedir sadece balıkla besleniyor

Irmak Ünal kendini sağlıklı beslenmeye adadı.


Türk sinemasının usta ismi Cihan Ünal 'ın kızı Irmak Ünal , geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafları ile hayrete düşürmüştü. Erkeklere taş çıkaran karın kaslarına sahip vücudunun arkasındaki sırrı, Women's Fitness dergisine verdiği röportajda açıkladı.

Kaslı vücudu şaşırtıyor

İki çocuk annesi olan tiyatro ve sinema oyuncusu Irmak Ünal, adeta hayatını sağlıklı beslenme ve vücut geliştirmeye adamış durumda. Uzun süredir bir projede rol almayan oyuncu, sosyal medyadan kaslı fotoğrafları ile, özellikle eski halini bilen takipçilerini şaşkına uğratmıştı.

'Pesketeryanım, sadece balık yiyorum'

Dergiye verdiği röportajda beslenme tarzını da değiştirdiğini açıklayarak, 'Bir senedir pesketeryanım, yani sadece balık yiyorum. Bu seçimimden de çok memnunum. Tabii bu durumda alternatif protein kaynaklarıyla ilgili derinlemesine bir araştırma yaptım. Çünkü 5 yaşındaki kızım, 4 yaşında et yemeyi bıraktı ve benim de ona ayak uydurayım bahanesiyle seçtiğim bu beslenme şeklinde bilgilenmem gerekiyordu. Öğrendikçe daha da sevdim ve alıştım. Şimdi tüm ahali, her gün farklı bir balık menüsüyle gayet mutluyuz.' ifadelerine yer verdi.