Işıklar Sönünce ile bu yaz korkunun kapılarını açın

Rebecca ve küçük kardeşinin dehşet veren hikayesine hazır olun.


Yapımcı James Wan (“The Conjuring”) ’dan karanlıkta pusuda bekleyen, bir bilinmeyenin korku dolu hikayesi karşımızda.

Rebecca evi terkettiğinde çocukluk korkularını da arkasında bıraktığını düşünüyordu, büyüyüne kadar ışıklar kapandığında nelerin gerçek, nelerin gerçek olmadığından hiçbir zaman emin olamadı Fakat şimdi de küçük kardeşi Martin, Rebecca’nın daha önce yaşayıp akıl sağlığını ve güvenliğini tehdit eden, bu açıklanamayan ve dehşete düşüren olayları deneyimlemeye başlar. Bu korkutucu varlık, Anneleri Sophie ile olan gizemli bağından dolayı tekrar ortaya çıkmaktadır.
Ama bu sefer Rebecca gerçeği ortaya çıkarmaya daha da yaklaşır, artık hayatlarının tehlikede olduğunu inkar edemez… ışıklar sönmüştür bir kere…

Filmin başrolünde;Teresa Palmer (“Triple 9”) , Rebecca;Gabriel Bateman (“Annabelle”) ,Martin;Billy Burke (the “Twilight” franchise) , Martin’in babası, Paul;Alexander DiPersia (“Forever”) , Rebecca’nın erkek arkadaşı, Bret;ve Maria Bello (“Prisoners”) Annesi Sophie, rollerinde yer alıyorlar.

David F. Sandberg ’ın yönettiği film “Işıklar sönünce”, Sandberg’ün kendi kısa filminden uyarlanıldı ve senaryosu Eric Heisserer (“Final Destination 5”) tarafından yazıldı.