İyi ki varsın Eren!

Eren Bülbül'ün hayatını ele alan 'İyi ki Varsın Eren'in çekimleri devam ediyor.


Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit edilen Eren Bülbül ve onu kurşunlardan korumak için üzerine atlayıp siper olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını anlatan 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' filminin çekimleri devam ediyor.

Trabzon'da yapılan çekimlerde Eren Bülbül'ü Rahman Beşel , Ferhat Gedik'i ise ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu canlandırıyor. Eren Bülbül'ün ölüm yıldönümü 11 Ağustos'ta yayınlanması planlanan filmin ikinci fragmanında Abdülkadir Ömür sürprizi yaşandı.

Ünlü futbolcu projeye destek oldu

Trabzonspor taraftarı olan Eren Bülbül'ü unutmayan genç futbolcu Abdülkadir Ömür filmde rol alarak projeye destek oldu. Fragmanda Eren Bülbül'ü canlandıran Rahman Beşel ve Trabzonspor ve milli takımın genç yıldızı Abdülkadir Ömür'ün karşılıklı karpuz yediği eğlenceli anlar yer aldı.

Dijital Sanatlar ve TRT ortak yapımı olan, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu 'nun üstlendiği, senaryosunu Özer Feyzioğlu, Mert Dikmen ve Alper Uyar 'ın birlikte kaleme aldığı ve müziklerini Fahir Atakoğlu 'nun yaptığı 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren'in 29 Ekim'de vizyona girmesi planlanıyor.