Jennifer Lopez şaşı etti!

Güzel oyuncu yeni filminde yaptığı striptiz dans şovuyla büyüledi.


Güzel oyuncu Jennifer Lopez başrolünde yer aldığı Hustlers filminde sergilediği striptiz dans şovuyla adeta gözleri şaşı etti.

Hustlers filmine ait paylaşılan ilk klipte Jennifer Lopez'in canlandırdığı Ramona, Constance Wu 'nun canlandırdığı Destiny'ye direk dansının inceliklerini anlattığı görüntülere yer veriliyor.

Başrollerinde kadın oyuncuların yer aldığı nadir filmlerden olan komedi ve suç temalı Hustlers filmi striptiz kulübü çalışanların giriştiği bir dolandırıcılık planını konu ediniyor.

Ramona, Destiny ve Diamond isimli çalışanlar bir gün Wall Street'te çalışan müşterilerini soyma kararı alır. Bunun bir çeşit anahtara sahip olarak banka soymak olduğunu düşünür ve harekete geçmeye başlarlar. Planları karşılığını verir ve azimli kadınlar lüks hayatı yaşamaya başlayarak savurganlık dalgasına sürüklenirler. Ancak açgözlülük içten içe onları ele geçirmeye başladığında, dostlukları tehdit altına girer ve kanun güçlerinin tehdidi giderek yakınlaşmaya başlar...

Aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Lorene Scafaria 'nın Jessica Pressler isimli bir muhabirin 2015 yılında yayınladığı bir haberden ilham alarak senaryolaştırdığı filmin başrollerinde Jennifer Lopez çekerken, Constance Wu, Madeline Brewer , Lili Reinhart ve ünlü rapçi Cardi B yer alıyorlar.

Hustlers 13 Eylül 2019 tarihinde Türkiye sinemalarında vizyonda olacak.