Jennifer Lopez “Uyuşturucu Tanrıçası” olacak

Güzel yıldız yeni HBO yapımında başrol oynayacak.


Jennifer Lopez , “Uyuşturucu Tanrıçası” lakabıyla anılan, Kolombiyalı uyuşturucu kraliçesi Griselda Blanco'nun hayatını anlatan HBO yapımında başrol alacak.

En son The Boy Next Door filminde (Komşu Çocuk) Claire Peterson'ı canlandıran Latin asıllı ABD'li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, yeni bir HBO yapımıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Lopez, 70 ve 80'li yıllarda Kolombiya'da uyuşturucu kartelleri arasında 'Uyuşturucu Tanrıçası' olarak bilinen Griselda Blanco'nun yaşamını HBO'nun yeni filminde canlandırıcak.

Pablo Escobar öncesi dönemin en popüler uyuşturucu karteli liderlerinden biri olan Blanco, 3 Eylül 2012'de otomobiyle seyahat halindeyken motosikletli biri tarafından başından vurulmuş ve hayatını kaybetmişti.

Griselda'nın karmaşık hayatının uzun yıllardır ilgisini çektiğini söyleyen Lopez, projeden hayli umutlu.

Lopez, Griselda'nın hikayesini HBO'nun izleyiciyle buluşturmasına da dikkat çekerken, bu birlikteliğin ortaya mükemmel bir iş çıkartacağını düşünüyor.

HBO'nun bu adımının, rakibi Netflix'in, yine bir uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar'ın hayatını anlatan 'Narcos'dan sonra gelmesi de gözlerden kaçmıyor.

Son olarak 5 yıldır birlikte olduğu Casper Smart'tan hamile olduğu iddia edilen Jennifer Lopez, İtalyan lüks ayakkabı markası Giuseppe Zanotti için hazırladığı ayakkabı ve aksesuar koleksiyonu fotoğraflarıyla gündemdeydi.

Griselda Blanco'yu canlandıracak 47 yaşındaki Lopez, My Little Girl ile başlayan oyunculuk kariyerinde 30'dan fazla filmde rol aldı. 1998'de rol aldığı Out of Sight filmiyle 1 milyon dolar üzerinde kazanan ilk Latin oyuncu ünvanının sahibi olan Lopez'in yeni dizisindeki performansı şimdiden merakla bekleniyor.