John Travolta'nın acı günü!

Ünlü oyuncu John Travolta'nın eşi Kelly Preston, kansere yenik düştü.


Dünyaca ünlü oyuncu John Travolta 'nın eşi Kelly Preston , iki yıldır mücadele ettiği göğüs kanserine yenik düşerek 57 yaşında yaşamını yitirdi.

ABD'li oyuncu John Travolta'nın kendisi gibi sanatçı olan eşi Kelly Preston, 57 yaşında yaşamını yitirdi. Travolta, kötü haberi sosyal medya hesabından verdi.

'Savaşını kaybetti'

Jerry Maguire ve Twins gibi yapımlarda yer alan ve birçok Hollywood filminde boy gösteren Preston'ın yaklaşık 2 yıldır göğüs kanseriyle mücadele ettiği açıklandı. Travolta, sosyal medya hesabından, 'Üzülerek söylemek isterim ki güzel eşim Kelly, 2 yıldır mücadele ettiği meme kanseriyle savaşını kaybetti.' ifadesini kullandı.

Film setinde tanışıp evlendiler

Honolulu'da dünyaya gelen ve 1985 yılında yayınlanan romantik komedi Mischief'te başrol aldıktan sonra birçok filmde rol alan Preston, Travolta ile The Experts filminin çekimleri sırasında tanışmıştı. Çift 5 Eylül 1991'de Paris'te evlenmişti.

İlk çocukları vefat etmişti

Çiftin 20 yaşındaki Ella ve 9 yaşındaki Benjamin isimli iki çocuğu vardı. Çiftin ilk çocukları Jett ise 2009 yılında 16 yaşındayken Bahamalar'da banyodayken sara nöbeti geçirmiş ve yaşamını yitirmişti.