John Wick 3'ten yeni fragman!

Keanu Reeves ve Halle Berry'li John Wick 3'ün yeni fragmanı huzurlarınızda!


Vizyona girdiği ilk iki filmiyle oldukça beğenilen ve neticesinde 260 miyon dolar hasılat elde eden John Wick'in devam filmi John Wick 3: Parabellum'dan yeni fragman ve poster meraklılarının beğenisine sunuldu.

Sevilen aktör Keanu Reeves’in bir kez daha başrolü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda önceki filmlerden Laurence Fishburne , Ian McShane , Lance Reddick ve Ruby Rose yer alıyor. İlk iki filmde kamera arkasına geçen Chad Stahelski’nin yönetmenliğini üstlendiği filmde Oscar ödüllü Halle Berry , Hiroyuki Sanada , Anjelica Huston , Asia Kate Dillon , Saïd Taghmaoui , Mark Dacascos , Jason Mantzoukas , 'Baskın'dan tanıdığımız Yayan Ruhian , Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen de boy gösteriyor.

Serinin üçüncü bölümünün konusu kısaca şöyle:

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

Heyecan ve gerilimin tavan yaptığı John Wick'in Türk hayranlarıyla 17 Mayıs 2019'da buluşacak.