Jumanji 2'den ilk fragman paylaşıldı!

Jumanji: Welcome to the Jungle 2'nin ilk fragmanı isim değişikliğiyle geldi.


Yönetmenliğini 2017 yılında vizyona giren Jumanji: Vahşi Orman filminden da tanıdığımız Jake Kasdan 'ın üstlendiği ve sevilen oyuncu Dwayne Johnson 'ın başrolde olduğu Jumanji: Welcome to the Jungle 2'nin fragmanı isim değişikliğiyle birlikte geldi.

Daha önce Jumanji: Welcome to the Jungle 2 olarak ilan edilen filmin ismi Jumanji: The Next Level olarak revize edildi.

Macera ve fantastik temalı Jumanji: The Next Level'da ekip yeniden bir araya geliyor fakat kuralları değişen oyunda ekip aralarından birini kurtarmak için Jumanji'ye geri dönmek zorunda kalıyor. Ancak Jumanji'ye geri döndüklerinde hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark ederler. Ekip, kurak çöllerde ve karlı dağlarda bulunup bilinmeyen ve henüz keşfedilmeyenlerin üstesinden gelmek zorunda kalacak, böylece oyundan kaçmanın bir yolunu bulacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson'a Jack Black , Karen Gillan , Kevin Hart , Danny Glover ve Danny DeVito gibi isimler eşlik ediyor olacaklar. Devam filminin yönetmen koltuğuna Jumanji: Vahşi Orman'ın da yönetmenliğini üstlenen Jake Kasdan otururken, senaryoda ise Fringe, Lost gibi bilim kurgu yapımlarının senaryosunu da kaleme alan Scott Rosenberg imzası bulunuyor.

Jumanji: The Next Level'ın 10 Ocak 2020'de vizyonda olması bekleniyor.