“Jupiter Yükseliyor' 6 Şubat'ta Sinemalarda

3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle.


Channing Tatum ve Mila Kunis , Lana ve Andy Wachowski’nin yazıp yönettiği bilim-kurgu epik macera filminin “Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,”in başrollerinde yer alıyorlar.
Jupiter Jones (Kunis) dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair, gökte birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter’i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine (Tatum) , dünyaya geldiğinde, Jupiter’in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar.
Şikago’nun sokaklarından, uzak galaksilere uzanan “Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending”i “The Matrix” Üçlemesinin yaratıcıları Lana ve Andy Wachowski’yazıp yönetti. Başrollerde;Channing Tatum (“Magic Mike”) , Mila Kunis (“Oz the Great and Powerful”) , Sean Bean (“The Lord of the Rings” Üçlemesi) , Eddie Redmayne (“Les Misérables”) , Douglas Booth (“LOL”) , Tuppence Middleton (TV dizisi “The Lady Vanishes”) , Doona Bae (“Cloud Atlas”) , James D’Arcy (“Hitchcock”) ve Tim Pigott-Smith (“Alice in Wonderland”) yer alıyorlar.

“Jupiter Yükseliyor' 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle 6 Şubat'ta Vizyona giriyor.