Jurassic World'ün Fragmanı Geliyor!

Bakalım bu kez nasıl tehlikeler bekliyor bizi?


Uzun süredir merakla beklenen yeni Jurassic Park filmi Jurassic World'ün 3 boyutlu olarak 12 Haziran 2015'te vizyonda olacağı biliniyor.

Yapımcı koltuğunda  Steven Spielberg'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise  Colin Trevorrow'un bulunduğu filmde  Ty Simpkins, Bryce  Dallas  Howard, Nick Robinson , Chris Pratt , Vincent D'OnofrioIrrfan Khan, B.D. Wong ve  Omar Sy  gibi oyuncular rol alıyor.

22 sene sonra, yani ilk Jurassic Park filminde yaşanan olayların ardından her şeye silbaştan başlanıyor ve yeni bir dinozor temalı parka merhaba diyoruz...

Üzerinde uzun süredir çalışılan film için şimdiye kadar bir fragman yayınlanmamıştı. Bir süre önce resmi internet sitesi yayına giren film, kısa süre sonra ilk fragmanıyla da sevenlerinin karşısında olacak. Sitede yer alan bilgiye bakılırsa, Jurassic World'ün fragmanı, 8 gün ve 14 saat sonra, yani 27 Kasım'da yayınlanacak.

Bu arada, filmin  instagramTwitter  ve  Facebook  hesapları da bulunuyor. Bu hesaplara resmi siteye giderek de ulaşabilirsiniz.