'Kabir Azabı'ndan dehşetengiz bir afiş!

Kabir Azabı filminden tüyleri ürpertecek yeni poster yayınlandı.


Kabir Azabı'ndan ölümün dehşetini hissettiren bir poster geldi. Üç Harfliler ve Şeytan-ı Racim gibi seriye dönüşen filmlerin senarist ve yönetmeni Arkın Aktaç 'ın imzasını taşıyan film, ölümün soğuk gerçekliğini ve dehşetini iliklerinize kadar hissettirecek.

Bugüne kadar Türk sinemasında pek işlenmemiş olan 'kabir azabı' kavramına odaklanan yerli korku filminin başrolünde Hakan Özgömeç yer alıyor. Kadrosunda Özlem Başkaya , Ebru Saçar Aktaç , Ufuk Aşar ve Uğur Kaya 'yı da bulunduran yerli korku filminin senaryosunda ise son yılların senaryoları en fazla sinemaya uyarlanan senaristi Murat Toktamışoğlu ’nun imzası var. 

Filmin konusuna gelince;

Ozan, işinde başarılı ve yetenekli bir avukattır. Ancak iş hayatındaki başarısı karakterini oldukça kötü yönde etkilemiştir. İş hayatındaki başarısı arttıkça Ozan'ın karakteri yozlaşmaya başlar. Hırslı yapısı onu kibirli ve anlayışsız birisi haline getirmiştir. Ancak çevresine karşı takındığı üstten bakan tutum, doğum gününde yaşadığı olaylarla sarsılır. Tüm hayatını alt üst eden bu olaylar sonrasında, korkunç bir sürece girer. Yaşadığı kabuslar ölümün soğuk nefesini ensesinde hissettirmeye başlamıştır. Başına gelenler onu adım adım kaçınılmaz sona doğru taşımaktayken, başına gelen garip ve gizemli olayları çözmenin tek yolu kendisiyle yüzleşmesi ve kendine gerçekçi bir gözle bakabilmesinde yatmaktadır.

'Sen Hiç Hesap Günü Gelmeyecek mi Sandın? ' ve 'İzleyiciyi sinema koltuğunda rahat ettirmeyecek bir film' olma vaadiyle gelen 'Kabir Azabı' 27 Temmuz 2018'de vizyonda olacak.