Kabuktaki Hayalet filminden yeni fragman

Scarlett Johansson Binbaşı rolünde.


“Kabukdaki Hayalet” (Ghost in the Shell) adlı Japon animesine dayanan aynı adlı filmden yeni bir Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. 

Ünlü aktris Scarlett Johansson 'ın başrolünde olduğu Kabuktaki Hayalet  (Ghost in Shell) , Kodansha Comics'in manga dizisinden esinlenilerek anime film haline getirilmişti. 

Filmin yönetmen koltuğunda Rupert Sanders otururken oyuncu kadrosunda Juliette Binoche , Michael Pitt , Takeshi Kitano gibi önemli isimler var.

İnsan-cyborg Major Motoko Kusanagi ve onun yönettiği Section 9 ekibinin maceralarını konu alan Kabuktaki Hayalet 2017’nin merakla beklenen filmlerinden biri.

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için  hiçbir engel tanımayacaktır. Film dünyaca ünlüJapon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanmaktadır.

Kabuktaki Hayalet 31 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.