Kabustan Gelen ilk altyazılı fragmanıyla huzurlarınızda

'Kabustan Gelen' Korku sinemasının farklı bir örneği olacak.


'Göz' filmiyle korku sinemasında adını duyuran Mike Flanagan 'ın yönetmen koltuğunda oturduğu 'Kabustan Gelen /  Before I Wake' filminden ilk Türkçe altyazılı fragman seyirciyle paylaşıldı. dram ve gerilim dokusuyla beğeni toplayan fragman film hakkında iyi bir kanaat oluşturdu.

Başrollerinde Hollywood'un sevilen yıldızı Kate Bosworth ve Thomas Jane oynarken, onlara eşlik eden çocuk oyuncu bize yabancı değil. Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve büyük beğeni toplayan 'Gizli Dünya'  filminden hepimiz hatırlıyoruz. Filmdeki performansıyla seyirciyi hayran bırakan çocuk oyuncu Jacob Tremblay elbetteki ikinci filmi için çok beklemeyecekti. Kendisi küçük performansı büyük oyuncu Jacob Tremblay filmde kabuslar gören küçük Cody'i canlandıracak.

Film kendi oğulları genç yaşta ölünce bir çocuk evlat edinen yaslı bir aileyi temel alıyor. Evlat edindikleri çocuk dünyalar tatlısı olsa da çok geçmeden sakladığı büyük sır ortaya çıkıyor;çocuğun geceleri gördüğü rüyalar gerçek oluyor. Bunu fark eden aile bir süre için çocuğun mutlu rüyalarını ve çevrelerinde uçuşan kelebekleri şaşkınlıkla seyretse de çocuğun kabusları da gerçek olmaya başladığında işler değişiyor. 

Kabustan Gelen ülkemizde 5 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek.