'Kaçma Birader' galasına ünlü akını

'Kaçma Birader'in galası Kanyon Cinemaximum'da gerçekleşti.


Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan filmin galasında ünlü akını yaşandı.

Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasını anlatan 'Kaçma Birader', gala davetlilerini gülme krizine soktu. Cem Yılmaz , Ozan Güven , H.Hakan Eren, İpek-Ömer Faruk Sorak , Tuba Ünsal , Rıza Kocaoğlu , Bergüzar Korel , İrem Sak, Tolga Tekin , Funda Arar, Şahin Irmak , Ayhan Taş , Murat Cemcir , Bülent Emrah Parlak , Burak Tozkoparan , Murat Eken , Ahmet Yılmaz Gruda, Serenay Aktaş , Ali İhsan Varol , Şevket Süha Tezel , Ceren Benderlioğlu , Önder Açıkbaş , Metin Keçeci , Emin Olcay , Ertuğrul Postoğlu, Gülhan Tekin , Güven Hokna , İzzet Öz, Leyla Tanlar , Menderes Samancılar , Umut Kurt , Nevra Serezli , Suna Keskin , Nurseli İdiz , Sahrap Soysal, Selda Alkor , Taner Rumeli , Yasemin Öztürk gibi ünlü isimlerin katıldığı galada film, davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

Gecenin devamında Reina'da düzenlenen afterparty'e, dillere dolanan 'Yozgat Akşamları' şarkısıyla giriş yapan film ekibi, gece boyunca başarılarının tadını çıkardı.

Bol kahkaha garanti

'Kaçma Birader';her bir üyesi birbirinden değişik, birbirinden komik Yozgatlı Kolçak Ailesinin Taksim macerasını anlatan eski Türk filmlerinin sıcaklığında gerçek bir aile komedisi... Bir gün içinde Taksim'de başlarına gelmeyen kalmayan aile fertleri, içine düştükleri tehlikeli durumlarla kendilerine has yöntemler kullanarak mücadele ediyor.

Ömer Faruk Sorak'ın süpervizörlüğünde çekilen 'Kaçma Birader'in senaryosu;'Kardeş Payı'yla isimlerini duyuran Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Sinemaseverlere bol kahkaha vaat eden filmde, birbirinden güçlü oyunculuklarıyla Zafer Algöz , Melek Baykal , Emrah Kaman , Algı Eke, Cihan Ercan , Nejat Uygur , Alina Boz , Necip Memili ve Nursel Köse rol alıyor. Teoman, Funda Arar ve Ayhan Sicimoğlu 'nun konuk oyuncu olarak yer aldığı 'Kaçma Birader'in yönetmen koltuğunda ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı oturuyor.

Yapımcılığını, sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve ülkemizin en önemli yapım şirketlerinden Böcek Film'in üstlendiği 'Kaçma Birader';4 Mart günü sinemalarda.