Kaderimin Yazıldığı Gün'de Elif kurtulabilecek mi?

Kaderimin Yazıldığı Gün'de Elif uyanıyor.


Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi dizi izleyicilerine yine heyecan dozu yüksek bir bölümle çıkmaya hazırlanıyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün 31. bölümden fragman ve detaylar..

Kaderimin Yazıldığı Gün 30. bölümde neler olmuştu?
 

Elim bir kaza...Kahraman ve Elif'in birbirinden ayrılan elleri... Kader kavuşmalarına izin verecek mi?  İbrahim’le buluşmaya giden Elif, ne yazık ki geride Kahraman’ı ve bebeğini bırakarak bir bilinmeyene sürüklenmiştir... Kahraman’ın yüreğine bir ateş daha düşmüştür... Elif yoktur...

Arama kurtarma çalışmaları devam ederken, İbrahim ve Defne zaferlerinin tadını çıkarmaktadırlar...

Defne fırsatı değerlendirir, resmen Konak’a yerleşir... İbrahim ise kısa sürecek intikam zaferiyle mutludur.

Bu sırada yeni evine taşınan Maksut’un davranışları Veysel’in dikkatini çeker.. Neyin peşinde olduğunu öğrenmeye kararlıdır. Sultan kızının emaneti Toprak’ı Yörükhanlara bırakmamaya yeminlidir.. Kıymet’le aralarında kıyasıya bir savaş başlar.

Kahraman herkesin aksine Elif’in ölmediğine inanmaktadır... Maksut’un evini bulur, yakasına yapışır ama Maksut Elif’ten haberi olmadığını söyler. Oysa gerçek bambaşkadır. Elif’in kaybolmasının ardındaki gerçek Maksut’un iki dudağı arasındadır.
 
Zaman geçer, Elif hala yoktur. Ziya ve Kıymet Kahraman’ı Elif’in öldüğüne ikna etmeye çalışırlar. Mevlidi okunur. Ne var ki Kahraman hala karısının bir yerlerde nefes aldığına inanmaktadır. Bu sırada bir mucize gerçekleşmek üzeredir.