Kafaları karıştırdı!

Eşiyle boşanacakları konuşulan Wilma Elles, rol arkadaşıyla görüntülendi.


Magazin basınında sık sık eşi Kerem Göğüş ’le boşanacakları haberleri çıkan Wilma Elles , ‘Bütün Güller Annem Kokuyor’ klibinde rol aldığı Ali Ata’yla görüntülendi.

Bir halı sahada yürüyüş yapıp sohbet eden ikili, daha sonra kafeye geçerek, çay içti. Objektiflere samimi şekilde yakalanan Elles ve Ata, yaklaşık üç saat birlikte zaman geçirdi. İkilinin bu hali, akıllarda soru işareti bıraktı.

Alman oyuncu Wilma Elles 2010’da, Kanal D’deki ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinde oynamak için Türkiye’ye gelmişti. İş adamı Kerem Göğüş ile reklam aşkı yaşadığı söylense de 2014’te evlendiler.

Ertesi yıl ikiz çocukları oldu. Bir ay önce çiftin ayrıldığı, Willa Elles’in kızı ve oğlunu da alıp evi terk ettiği iddia edildi.

Wilma Elles ‘Bütün Güller Annem Kokuyor’ şarkısının klibinde oynadığı şarkıcı Ali Ata ile Beşiktaş’taki ara sokaklardan birinde buluştu.

İkilinin halı sahada yürüyüş yapmaları ilginçti. Derken bir apartmana girdiler ve bir saat sonra çıktılar. Ardından civardaki kafede oturup çay içtiler. Ali Ata’nın kullandığı araca binip uzaklaştılar.