Kağıttan Hayatlar'dan ilk fragman!

Çağatay Ulusoy başrollü 'Kağıttan Hayatlar'dan ilk fragman görücüye çıktı.


Başrolde Çağatay Ulusoy ve çocuk yıldız Emir Ali Doğrul 'un yera dlığı orijinal Netflix yapımı Kağıttan Hayatlar filminden ilk fragman paylaşıldı.

Kağıt toplayarak geçimini sağlayan Mehmet'in hayattaki en büyük destekçisi Tahsin Baba'dır. Mehmet'in yaşamı, hayatına Ali adında 8 yaşındaki bir çocuğun girmesiyle bambaşka bir hal alır.

Ali'yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurar.

Hayatın tüm engel ve zorluklarına rağmen mücadeleyi bırakmayan ve çöp toplayarak kendisi ile sokaklarda tanıştığı sekiz yaşındaki bir çocuğun yaşamını idame ettirmeye çalışan Mehmet'in hikâyesinin anlatıldığı Kağıttan Hayatlar'ın oyuncu kadrosunda aynı zamanda yakında Yeşilçam dizisinde de başrolde yer alacak olan Çağatay Ulusoy'un yanı sıra çocuk yıldız Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı , Selen Öztürk ve yılalrın deneyimi usta oyuncu Turgay Tanülkü yer alıyor.

Yönetmenliğini Ayla, Müslüm, Türk İşi Dondurma gibi yapımlarla adını duyuran Can Ulkay 'ın üstlendiği ve Behzat Ç., Saygı, 46 Yok Olan gibi yapımların da senaristliğini yapan Ercan Mehmet Erdem 'in senaryosunu kaleme aldığı film 12 Mart 2021 tarihinde Netflix'te karşımıza çıkacak.