Kahkaha makinesi süper ikili iş başında!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi Ailecek Şaşkınız görücüye çıktı.


Sevilen komedi dizileri ‘İşler Güçler’, ‘Kardeş Payı’, milyonları sinema salonlarına çeken ‘Çalgı Çengi’ ve ‘Düğün Dernek’ filmlerinin süper ikilisi Ahmet Kural ’la Murat Cemcir ’in yeni projeleri ‘Ailecek Şaşkınız’ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Selçuk Aydemir ’in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki ’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle sinemaseverlerle buluşacak.

Kural ve Cemcir’in çok önemli bir ihaleye hazırlandığı sahneler hem izleyiciyi kahkahaya boğacak, hem de karizmatik CEO kavramına yeni bir soluk getirecek. Müthiş ikilinin üç gün teknoloji üssünü andıran evlerinde leğen ve kahveler eşliğinde çalıştığı bölümler sonrasında atlet ve donlarıyla otururken gelen beklenmedik misafir ise Ferhat karakterinin hayatını değiştirecek.

TR 40 33 Productions yapımcılığında, Selçuk Aydemir'in senarist ve yönetmenliğinde çekilen filmin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy , Cengiz Bozkurt , Günay Karacaoğlu , Bihter Dinçel , Mustafa Alabora , Çağlar Ertuğrul ve Serhat Özcan 'ın var.

Film 2 Mart'ta vizyonda olacak.