Kahkaha tufanı yolda!

Ailecek Şaşkınız filminden kahkaha bombardımanı yeni fragman yayınlandı.Ahmet Kural ve Murat Cemcir ’in 2 Mart'ta vizyona girecek olan yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

TR 40 33 Productions'ın yapımcılığını üstlendiği, Selçuk Aydemir ’in yazıp yönettiği filmde, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy , Cengiz Bozkurt ve Günay Karacaoğlu paylaşıyor.

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır..