Kahraman ile Elif evleniyor mu?

Kaderimin Yazıldığı Gün 25. bölümüyle heyecan dolu geliyor.


Star Tv'nin Salı akşamları sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni bölümünde Kahraman ve Elif’in üzerindeki kara bulutlar dağılacak mı?

Boşanmak üzereyken Defne’nin hamile olduğunu öğrenen Kahraman şoke olur. Neval de aynı haberi Elif’e vermeye gider. Elif soluğu adliyede alacaktır.

Terk edilmenin acısını yaşayan Kerem’in karanlık yüzü iyice ortaya çıkar.Öyle bir plan yapar ki, sonu o veya bu şekilde felaket olacaktır. Hapisteki her gününü Elif’i düşünerek geçiren Maksut da büyük bir işin peşindedir. Veysel’le ince ince planını işlemeye başlar. Yörükhanlar’ın karşısına çıkması çok yakındır. 

Elif, Defne hamileyken Kahraman’ın boşanmasını istemez. Kahraman ise ömrünü Elif’le geçirmekten başka bir şey istememektedir. Defne’den boşanır.
Kıymet’e tekrar konağın hanımlığını kaptıran Şükran, Defne’nin hamile olduğunu evdeki herkesten önce öğrenir. Yakup bunun üzerine büyük bir plan yapar;tek amacı Kahraman’ı rezil etmektir. Kahraman ailesine Defne’den boşandığını söyler, üç gün sonra Elif’le evlenecektir. Düğün hazırlıkları başlar. Defne, İbrahim’in Elifler’le olan husumetini öğrenir. Daha uzun vadeli bir planın peşindedir.

Düğün günü gelir

Halaylar çekilir. Kahraman ve Elif artık mutlu sona çok yakındır. Ne var ki çok yakınlarındaki tehlikenin farkında bile değildirler.