Kanal D'den Hayat Şarkısı dizisi geliyor

Kanal D’nin Kore uyarlaması dizisi Hayat Şarkısı’nın fragman yayınlandı.


Kanal D’nin Ocak ayında ekrana gelecek olan yeni dizisi Hayat Şarkısı’ndan ilk fragman yayınlandı. Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ’la birlikte Burcu Biricik , Birkan Sokullu , Ecem Özkaya , Tayanç Ayaydın , Seray Gözler ’in başrollerini oynadığı Hayat Şarkısı ilk defa görücüye çıktı.

Hayat şarkısı dizisinin konusu  

Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler.

Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da;hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.