Kanal D’den yeni bir dizi daha 'Kara Kutu'

Orhan Kılıç ve Deniz Uğur'un başrol oynayacağı dizinin ilk fragmanı yayınlandı.


Kanal D’nin başrollerini;Orhan Kılıç , Sümeyra Koç , Deniz Uğur , Kerem Alışık , Hazım Körmükçü , Hakan Eratik , Barış Bağcı , M. Ali Kaptanlar, Caner Çandarlı, Sadi Ali Cengiz’in paylaştıkları, çok yakında ekrana gelecek yeni dizisi “Kara Kutu” nun fragmanı yayınlandı.

Yapımını, “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapımcılığını üstlenen Pana Film’in yaptığı, yönetmenliğini Serdar Akar’ın gerçekleştirdiği, “Kara Kutu”nun senaryosunu ise  Ercan Mehmet Erdem kaleme alıyor.
 
Dizisinin genel hikayesi şöyle; 

Mehmet, senelerini Milli İstihbarat Teşkilatına vermiş, bir istihbaratçıdır.2013 senesinde Irak’ta vurulmuş, kendisini bulan köylüler tarafından tedavi edilmiştir.

Fakat bu saldırı her şeyin sonu gibi gözükse de, aslında Mehmet için yepyeni bir başlangıçtır. Genç adam bu saldırıda hafızasını kaybetmiştir. Talihsiz olayın üzerinden geçen bir buçuk senede ise kendisine yeni bir karakter ve hayat inşa etmek zorunda kalmıştır. Mehmet artık bir istihbaratçı değil, barda çalışan, kendi halinde bir adamdır. Ta ki, çalıştığı barda çıkan kavgada magazin kameraları sayesinde ekrana çıkana kadar…
 
Mehmet için hayat, artık eskisi gibi olmayacaktır.

Çünkü Emekli General Cevahir, Mehmet’i tanımıştır ve Mehmet’in hayatta olması geçmişin bilinmeyen ya da üzeri örtülmüş olan birçok mevzusunu açığa çıkaracak ve bu sayede başlarını yakacak çok büyük bir tehdittir. “Kara Kutu” çok yakında Kanal D’ de.